Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Wypuklina kręgosłupa szyjnego a drętwienie i puchnięcie ręki

Wypuklina kręgosłupa szyjnego a drętwienie i puchnięcie ręki

Byłam na badaniu TK kręgosłupa i okazało się, że mam zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej, na poziomie C5i C6 objawy pośrodkowo-bocznej lewostronnej protruzji, kótra uciska worek oponowy. Zwężenie lewostronne kanałów nerwowych. Drętwieją mi i puchną palce u prawej ręki, a teraz mam bóle prawego kolana - nie mogę go zgiąć,klęknąc, ani wyprostować. Nie wspomnę o chronicznym bólu szyi i jakiejś grudzie, która mi wyskoczyła na linii kręgosłupa szyjnego.Chciałabym się dowiedzieć, co moge dalej zrobić, mój lekarz powiedział, że nawet mi nie da tabletek przeciwbólowych, że powinnam iśc do reumatologa, bo ze strony neurologicznej nic mi nie jest.

Iza, cz-wa 2012-02-08, 16:58

Witaj Iza ja mam podobny problem diagnozują mnie od 2 lat p. której nazwiska nie przytoczę powiedziała że mam się zgłosić do psychiatry więc z daleka od częstochowskich lekarzy wybierz się na śląsk i zrób pożądne badania bo u mnie stanęło na zaniku mięśni pozdrawiam!!! Kati

Kaśka 2012-02-09, 12:58

Dziękuję Kasiu, chyba tak zrobię, bo już ani prawą ręką ani nogą rusza ć nei moge, a mam małe dziecko na wychowaniu. Pozdrawiam :)

Iza, cz-wa 2012-02-13, 17:25