Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Wypuklina centralna kręgosłupa w odcinku lędźwiowym

Wypuklina centralna kręgosłupa w odcinku lędźwiowym

Witam, ponad 4miesiące temu doznałem ogromnego bólu pleców podczas gry w piłkę. Dopiero gdy usiadłem i odczekałem dwie minuty plecy zaczęły strasznie boleć. Jakoś dotarłem do domu, i sparaliżowany leżałem na łóżku. Następnego dnia po ciężkich wysiłkach dotarłem do lekarza rodzinnego który stwierdził przeciążenie i wypisał zwolnienie z pracy na łączną długość 3tygodni.
Po tym czasie rozpocząłem rehabilitację :laser punktowy, krioterapia i prądy. To również nic nie dało. Poszedłem do ortopedy, dostałem zastrzyk przeciwzapalny w kręgosłup bo stwierdził że wdarł się stan zapalny. To również nic nie dało. W maju poszedłem zrobić rezonans magnetyczny. Wyszło mi : *Centralna wypuklina tarczy m/k/L5/S1 z uciśnieciem worka oponowego. Cechy zwyrodnienia tej tarczy międzykręgowej.*

Z wynikiem wczoraj poszedłem do neurochirurga. Zaproponował mi zabieg BacJac.

Proszę o radę. Co robić ?
Dodam że ból trwa cały czas, bez względu na to czy stoję, siędze, leżę, schylam się.

Licze na pomoc,
Krzysiek

Krzysiek 2012-06-07, 08:55

Operować się mnie ból nie minął do końca ale został zredukowany w znaczącym stopniu

Kris 2012-06-07, 11:33