Forum neurologiczne » Bóle głowy » Wieloletni ból głowy po lewej stronie czaszki na dole

Wieloletni ból głowy po lewej stronie czaszki na dole

Od kilku lat cierpię na bol głowy po lewej stronie czaszki na dole.Najgorzej jest nad ranem ,kiedy ten ból staje się tak jakby drętwy,już całej głowy.W zwiazku z tym mam kłopoty z bezsennością,gdzie parę godzin mogę spać /od1,5-2 god./pierwszego snu ok23.00 zasypiam, potem przerwa następne dwie trzy godziny przerwy i nad ranem dwie jak mnie nie zaczyna boleć cała głowa.Tragedia.Doppler wykazał obustronne powiekszone,zapalne i pozapalne węzly chłonne szyjne górne.Jak by tego było mało to mam zespół niespokojnych nóg.Bardzo sładą pamięć.Najlepsze na koniec.MR w odc.C1-Th3 sekwenca w obrazach T-1iT-2 wykazuje zwężenie przestrzeni międzykręgowych na poziomie C3-6 zaostrzenia tylnych krawędzi trzonów,uciskający na worek oponowy oraz korzenie prawych nerwów rdzeniowych na poziomie C3-5 i korzenie obu nerwów rdzeniowych poziom C5/6 Rdzeń kręgowy nie wykazuje zmian.A mnie wszystko boli po lewej stronie,śpię więc na prawej stronie, ale też nie mogę długo.Co mam robić do jakiego lekarza mam się zgłosić?Rodzinny , TAKI WIEK.

LUCIA 2012-02-19, 16:54

Najlepiej aby zmiany dyskopatyczne ocenił neurolog. Możliwe, że bóle występują po przeciwnej stronie, tylko w badaniu ucisk wyszedł jednostronni mimo obustronnego występowania.

neuron 2012-02-20, 21:01