Forum neurologiczne » Padaczka (epilepsja) » Utrata przytomności, drgawki i ból krzyża

Utrata przytomności, drgawki i ból krzyża

Dwa miesiące temu straciłam przytomność. Trwało to kilka sekund. Stanowi temu towarzyszyły drgawki. Ocknęłam się dość szybko. Kilka dni przed atakiem jak również tuż przed, miałam bóle krzyża. Badania neurologiczne niczego nie wykazały. Co powinnam zrobić? Czy są to objawy padaczki?














Kasia22 2011-05-17, 11:48

Jak najbardziej może to być objaw(atak padaczki).
Ten ból krzyża to może być tzw. aura występująca przed atakiem.

marco 2011-05-17, 17:14

Od roku pojawia sie umnie bardzo przykre skrecanie ciala,mrowienia ciala,czeste uczucie slabosci,zdarzaly sie omdlenia,parogodzinne ataki zimna i inne.Czy te dolegliwosci moga swiadczyc o padaczce?

Halina 2011-10-22, 21:39

Hejka :) Do Marco..... to jest bardzo dobre stwierdzenie!!! Teraz uświadomiłam sobie, że mój ból krzyża pojawiał się właśnie przed atakiem padaczki. Myślałam wcześniej,że jest to spowodowane pracą fizyczną jaką wykonuję, ale teraz wiem,że nie... Po ataku i przed bardzo bolało mnie w krzyżu, że nie mogłam się schylić - stosowałam nawet Opokan, który w ogóle nie pomagał. Leczę się dopiero od 3-ech tyg, biorę Lamictal 25g i na razie nie narzekam na zdrówko, mój partner mówi, że śpię w nocy grzecznie jak mała dzidzia :) zauważyłam tylko,że tracę więcej włosów niż zwykle niestety, myślę,że z powodu brania tego leku. Może ktoś coś wie na ten temat???? Pozdro.

Mania 2012-08-19, 20:00