Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Uraz popunkcyjny, mocne bóle karku, pleców i ramion

Uraz popunkcyjny, mocne bóle karku, pleców i ramion

27.07.2011 roku przeprowadzono mi badanie płynu mózgowo - rdzeniowego w tym dniu niewiedziałem co to oznacza. p[o zabiegu chodziłem i paliłem papierosy a ok 16 godzin po nakłuciu zaczełem cwiczenia jak o poranku kazdego dnia. Po wyjsciu ze szpitala z bulami pleców głowy i szumem w uszach dotarłem do domu odrazu zajrzałem w internet i przeraziłem sie iz po badaniu nalezy lezec 24 godziny w tym 3 godziny na brzuchu po ukłuciu i wypic 3 l wody na dobe . Zrozumiałem ze mam i bede mial uraz po punkcyjny . odrazu zorganizowalem sie. 29 .7.2011 roku ból byln ie do nizniesienia plecy po nakluciu klatka piersiowa kark i ramiona w tym głowwa gorączka i rozpalone miejsce po wkluciu .. . Jest już 01.08 2011 przestrzegam rezimu luzkowego wypijam 3 l soków leze i spie goraczke zbiłem paracetamolem dzis wstałem i prubowaemłem cos ugotowac na raty mam mocne rwiace bóle ramion karku pleców dopiero ja kłade sie na prosto .w pozycji pionowej moge ustac ok 30 minut glowa boli puzniej dopadaja mnie silne bóle karku pulsujace na ramiona . PROSZE O POMOC informacje co mam robic dalej czy jechac do szpitala czy lezec dalej . Jestem teraz w niemczech 700km od Szczecina sam w mieszkaniu pomaga mi sasiadka z naprzeciwka . CO moze mi pomóc wizyta u lakarza czy rezim luzkowy . Osobiscie uwazam ze mam stan zapalny cos jest nie tak , jak leze to tylko głowa boli jak wstaje mocnej po 30 minutach zrywam sie z bólu do luzka i czekam jak przestanie czytałem iz mozna zastosowac poduszke z krwi aby zatamowac wyciek płynu muzgowo-rdzeniowego połykam vitaminy i calcium nie przechodz ... a moze mam objaw KORZENIOWY
DZiękuję za pomoc i informacje .....
jesli sa błedy i itp to przepraszam pisze to leżac i cięzko trafic :D

Dariusz W. 2011-08-01, 09:02

Objaw karkowy Neriego man objawy badanie własnie zrobiłemna łużku Dariusz W.

dariusz w 2011-08-01, 09:29