Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Uraz głowy (zausznej prawej) i kręgosłupa

Uraz głowy (zausznej prawej) i kręgosłupa

Rok temu miałam wypadek w którym doszło do wstrząśnienia rdzenia kr.szyjnego.stłuczaeniu kr.szyjnych i niestabilności na poziomach VC3-4-5 z niewielkim przesunieciem ku przodu trzonów kręgów C3iC4.pogorszone słuch i zawężone pole widzenia,oraz uszkodzony układ centralny.od dnia wypadku cały czas odczuwam bóle głowy zawroty,w tym strasznie sie zapominam czasem mam takie chwile że wyłańczam sie i w tym czasie strasznie spać sie chce. 2m-ce temu straciłam węch biore leki ale nic nie działaja.najgorzej mi jest chodzic po schodach bo wtedy moje nogi odmawiaja posłuszeństwa i strasznie drżą.przy bólu ucha mam mrowienie prawej strony głowy. nadal nie moge w pełni ruszac szyją caly czas sama ćwicze w domu ale nic to nie pomaga zbytnio.miałam konyrolny rezonans w którym wtykazało zniesienie lordozy szyjnej.Bardzo prosze o podpowiedz jakie mogę jeszcze wykonać badania żebym wróciła do zdrowia jeżeli moj kregosłup jest zdrowy po prostu opadaja mi już rece a czy jest jakiś wpływ ukł.centralnego na to że strasznie marzne nawet w upalne dni oraz bardziej pogorszył sie słuch i zawęzone pole widzenia.Z góry dziekuje iserdecznie pozdrawiam.

Weronika 2011-07-13, 20:31

Problemy z kręgosłupem nie wywołują wszystkich Pani objawów, przyczyna musi być inna. Warto zwrócić się do lekarza internisty, wykonać oznaczenie hormonów tarczycy, morfologię krwi, ewentualnie rozważyć konsultację z laryngologiem i okulistą. Nie wiem także czy była Pani konsultowana przez ortopedę?

neuron 2011-07-14, 23:35

Byłam konsultowana przez ortopede i zalecił RM głowy i kregosłupa orazEMG korzeni szyjnych lecz moj lekarz prowadzacy stwierzdził że nie ma portzeby robić wiecej badań bo to jest zespól bółowy pourazowy.poziom hormonów mam w normie .w dadaniu dna oka mam zniany neurologiczne. za 2tygodnie ide na kontrole laryngologiczną.Pzdr.

Weronika 2011-07-15, 13:38