Forum neurologiczne » Bóle głowy » Uporczywy ból głowy, częsta opuchlizna i siniak pod prawym okiem

Uporczywy ból głowy, częsta opuchlizna i siniak pod prawym okiem

Od 4-5lat mam okropny bol glowy prawostronny, przy tym czesto pojawia sie opuchlizna i bardzo wyrazny siniak pod prawym okiem. Bol rozpoczyna sie klucilem w prawym oku a nastepnie przesuwa w policzek,ucho, szczeke i w glab glowy. Czestotliwosc boli: 2-4 razy w tygodniu i trwa okolo godziny. Leczenie rozpoczelam jakies 3 lata temu od laryngologa. Zrobiono mi operacje zatok dodam, ze u jednego z najlepszych specjalistow i co...bol,siniak z opuchlizna nie ustapil. Laryngolog, zasugerowal mi chirurga szczekowego i neurologa. Kazdy z nich stwierdzil przypadlosc ze swojej dziedziny. Neurolog- uszkodzenie nerwu trojdzielnego, natomiast chirurg szczekowy- uszkodzenie stawu szczekowego. Zalozono mi aparat na zeby, ktory ma ponoc zniwelowac bol szczekowy , od neurologa zazywam leki (Neurotop). Jednak w dalszym ciagu mam okropne bole glowy i co drugi, trzeci dzien pojawia sie siniak pod okiem, ktory znika czasami po tygodniu a czasem utrzymuje sie dluzej. Nie mam juz zielonego pojecia do jakiego specjalisty powinnam sie zwrocic z pomoca... Jezeli ktos moglby mi podpowiedziec co powinnam zrobic, bede bardzo wdzieczna.

Dorota 2012-03-08, 21:17