Forum neurologiczne » Bóle g³owy » Uczucie ucisku w karku i z ty³u g³owy i uczucie pr±du w skroniach

Uczucie ucisku w karku i z ty³u g³owy i uczucie pr±du w skroniach

Dziwne rzeczy sie dzieja w mojej g³owie..mam 27 lat.
..sam nie wiem od czego zaczac.. wiec trwa to juz pare tygodni,prawie codziennie mam uczucie ucisku w karku i z ty³u g³owy a czasami uczucie jest jak by cos uciska³o mi ca³a g³owe,dochodza do tego bóle w roznych okolicach g³owy(codziennie) ale te bóle nie sa d³ugo trwa³e tylko zaboli(zaszczypie) np z lewej strony i znika tak sie dzieje wiele razy na dzien w roznych czesciach g³owy w wiekszosci lewa i prawa strona ale tez i na srodku...w skroniach mam dziwny ucisk w wiekszosci po lewej stronie,te bóle sa jak uderzenie pradu!! takie iskry w g³owie,,czasami mam jak by ktos mi szpilke wklada³ w g³owe i trwa to pare sekund.. po tym bolu az mi sie odechcewa wszystkiego,by³em u lekarza(nie neurolog) to mi da³ tabletki na migrene*// chce podkreslic ze to sie dzieje tak codziennie i bole sa krutko trwa³e ale bardzo czeste,dziwne w tym jest ze uderza ból i odchodzi uczucie szczypanie lub pradu !!!do tego dochodza dzine uciski w oczodole tak przy czole i w uchu!! dodam cze by³em u laryngologa i nic nie stwierdzi³ nie wiem co dalej robic:( jesli jakis lekarz lub ktos kto ma pojecie moze odpowiedziec na posta bedze wdzieczny i przepraszam za b³edy.

Adrian 2010-08-09, 17:19

Na podstawie tego opisu trudno jest mi zró¿nicowaæ ból g³owy. To mo¿e byæ napiêciowy ból g³owy. Warto wykonaæ równie¿ rtg krêgos³upa szyjnego, poniewa¿ mog±ce mie¶ciæ siê tu zmiany zwyrodnieniowe mog± powodowaæ tego typu dolegliwo¶ci. Warto na pewno skonsultowaæ siê z neurologiem osobi¶cie.

neuron 2010-08-10, 17:27