Forum neurologiczne » B鏊e g這wy » Uczucie ucisku w karku i z ty逝 g這wy i uczucie pr康u w skroniach

Uczucie ucisku w karku i z ty逝 g這wy i uczucie pr康u w skroniach

Dziwne rzeczy sie dzieja w mojej g這wie..mam 27 lat.
..sam nie wiem od czego zaczac.. wiec trwa to juz pare tygodni,prawie codziennie mam uczucie ucisku w karku i z ty逝 g這wy a czasami uczucie jest jak by cos uciska這 mi ca豉 g這we,dochodza do tego b鏊e w roznych okolicach g這wy(codziennie) ale te b鏊e nie sa d逝go trwa貫 tylko zaboli(zaszczypie) np z lewej strony i znika tak sie dzieje wiele razy na dzien w roznych czesciach g這wy w wiekszosci lewa i prawa strona ale tez i na srodku...w skroniach mam dziwny ucisk w wiekszosci po lewej stronie,te b鏊e sa jak uderzenie pradu!! takie iskry w g這wie,,czasami mam jak by ktos mi szpilke wklada w g這we i trwa to pare sekund.. po tym bolu az mi sie odechcewa wszystkiego,by貫m u lekarza(nie neurolog) to mi da tabletki na migrene*// chce podkreslic ze to sie dzieje tak codziennie i bole sa krutko trwa貫 ale bardzo czeste,dziwne w tym jest ze uderza b鏊 i odchodzi uczucie szczypanie lub pradu !!!do tego dochodza dzine uciski w oczodole tak przy czole i w uchu!! dodam cze by貫m u laryngologa i nic nie stwierdzi nie wiem co dalej robic:( jesli jakis lekarz lub ktos kto ma pojecie moze odpowiedziec na posta bedze wdzieczny i przepraszam za b貫dy.

Adrian 2010-08-09, 17:19

Na podstawie tego opisu trudno jest mi zr騜nicowa b鏊 g這wy. To mo瞠 by napi璚iowy b鏊 g這wy. Warto wykona r闚nie rtg kr璕os逝pa szyjnego, poniewa mog帷e mie軼i si tu zmiany zwyrodnieniowe mog powodowa tego typu dolegliwo軼i. Warto na pewno skonsultowa si z neurologiem osobi軼ie.

neuron 2010-08-10, 17:27