Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ucisk w czaszce, ciemności przed oczami i utraty równowagi

Ucisk w czaszce, ciemności przed oczami i utraty równowagi

Od kilku dni czuje umiarkowany ból głowy wraz z silnym uciskiem w głowie, jakby coś od środka napierało na czaszke. czasami robi mi się ciemno przed oczami i trochę tracę równowagę, ale nie jest mi mdło ani nic podobnego. mam 18 lat.
proszę o radę.














Małgorzata S. 2012-01-12, 21:04

Należy udać się do lekarza rodzinnego lub izbę przyjęć i wykonać na początek badania laboratoryjne tj, morfologia, jonogram, glukoza, transaminazy, parametry nerkowe. Dopiero wówczas, po wykluczeniu przyczyn internistycznych i np. zapalenia zatok obocznych nosa skonsultować się neurologicznie.

neuron 2012-01-13, 20:18

Moja córka ma bóle głowy co dziennie ,robiliśmy Rezonans eeg i wszystkie badania co są możliwe i wszystko jest okej a głowa nadal ją boli .Chodzimy od lekarza do lekarza ,a nawet byliśmy 19 razy w szpitalu i nikt nie wie co jest mojej córce

iwona 2012-01-14, 19:27

W takim razie mogą to być objawy migreny. Wówczas w badaniu neurologicznym, badaniach pomocniczych brak nieprawidłowości, ale decyduje charakter bólu.

neuron 2012-01-15, 19:43