Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ucisk i uczucie ciążenia głowy

Ucisk i uczucie ciążenia głowy

Witam serdecznie , Od niedzieli czyli 2 czerwca, zaczął pojawić się u mnie ucisk na czubku głowy taki tępy ból głowy, szczególnie przy wstawaniu, z późniejszą porą dnia poprawiało Następnego dnia, głowa była nadal ciężka, przy schylaniu się pojawiał się ucisk, tak jakby cos spływało, we wtorek poszedłem do neurologa zrobił wywiad ze mna zbadał mnie obstukał , i w sumie nic nie stwierdził , przepisał mi cataflam i wysłał mnie na tomograf.( czekam w kolejce)Natomiast od 1,5 dnia mam całymi dniami, ucisk na czole skroniach i między brwiami nad nosem, a głowa nadal ciężka, żadnych innych objawów nie mam, waga normalna, brak zawrotów głowy, czy wymiotów, może troszke ostrosc widzenia z daleka mam mniej ostrą, albo tylko mi się wydaje, bardzo proszę o pomoc, i opinie, boję się żeby to nie było najgorsze co może się pojawić a o czym nawet nie chce mysleć. pozdrawiam.

Kamil 2013-06-06, 13:00

Wydaje mi się za masz zapalenie zatok....od internisty może Pan otrzymać skierowanie na RTG zatok oraz skierowanie do laryngologa...niestety o ile rtg wykona Pan z dnia na dzień o tyle do laryngologa niejednokrotnie jest długa kolejka....mam podobne objawy jak Pan i jestem w trakcie leczenia które nie przynosi efektów....załamka

Karin 2013-06-09, 22:37