Forum neurologiczne » Bóle głowy » Uciążliwy ból oczu i skroni

Uciążliwy ból oczu i skroni

Witam,liczę na Państwa pomoc i podpowiedzeniu co to może być i gdzie sie z tym kierować.Mam trojke malych dzieci a ból jest tak silny ze nie moge sobie z nim poradzic.
Zaczynajac od samego poczatku problemu...Zaczelo sie to okolo miesiąca temu ,zaczely bolec mnie oczy i patrzac na podloge mialam wrazenie ze oddycha jakby unosila sie i opadała,myslalam ze to poprostu cisnienie ale jest prawidlowe. Pozniej do tego doszly zawroty glowy na tyle silne ze ostatnio chcialam zapalic swiatlo w kuchni i zrobilo mi sie ciemno przed oczami na jakies 30-40sek. Od tamtej pory jest tylko gorzej oczy bolą mnie ciągle,drażni mnie swiatło,raz mam apetyt a raz nie.Ból jest tak silny w oczach i skroniach ze nawet wylezec nie potrafie,poprostu nie wiem co ze soba mam zrobic w tym momencie,nie jest mi zimno a w srodku jakbym drżała,czasami słyszę w uszach jakbym miala pełno piany i zaczela ona pekać taki odglos i głos jakby pękającej czaszki na czole nie do zniesienia.Bralam leki przeciwbolowe ale nie pomagają, bol i te uczucie pekania czaszki czy szum w uszach sprawia ze jestem otepiała i nie pozwala mi sie zajmować normalnie dziecmi,najgorsze jest to ze ból jest caly czas,nasila sie co jakis czas i to nawet na pół dnia czasami,jestem zmeczona,nic mi sie nie chce mimo tego ze czuje sie wypoczeta ,oczy są bardzo ciezkie ze mam problem je utrzymać otwarte czy mrugać,nie moge wskupic sie na czymś ...co to moze byc ? bylabynm wdzieczna za odpowiedz na moj email ... gdyz nie wiem czy pozniej odnajde ten wątek aby odczytac odpwiedz,z gory dziekuje

Ewelina 2014-01-17, 11:21