Forum neurologiczne » Bóle głowy » Tępy ból głowy i zamroczenie po uderzeniu w głowę

Tępy ból głowy i zamroczenie po uderzeniu w głowę

W maju doznałam upadku na basenie , silne stłuczenie głowy w okolicy potylicy z dużym guzem - obłożyłam lodem , poleżałam i powoli minęło. Po około miesiącu, ból głowy zaczął narastać był tępy rozpierający w głowie jakby było czegoś za dużo. Kilka tabletek dziennie i czekanie na MR. Nie dałam rady - na SOR zrobiono mi TK - nic nie wykazał, podano leki, ból się zmniejszył tak że jakoś funkcjonuję.30.07 Zrobiłam MR bez kontrastu - wynik- w badaniu obraz struktur mózgu i móżdżku w normie. W prawej półkuli na wys. rogu przedniego komory bocznej widoczna jest 3 mm hiperintensywna w obrazach T2 i sek FLAIR zmiana - niecharakterystyczna prawdopodobnie naczyniopochodna. Neurolog stwierdził że to nic takiego i nie zwracać na to uwagi, jednak powiedziałam że nie czuję się najlepiej, jestem jakby * zamroczona*, skierował na EEG na które czekam. Czy rzeczywiście mam się nie przejmować, czy to początki może jakiejś starczej choroby której można jeszcze zapobiec?? Mam 58 lat

Sandra 2013-08-12, 08:59