Forum neurologiczne » Bóle głowy » Tępe bóle po prawej stronie głowy

Tępe bóle po prawej stronie głowy

Od kilku lat boli mnie głowa , tylko po prawej stronie.Na początku choroby ból tylko rano, pożniej coraz mocniej w dzień.Teraz codziennie.Mam takie uczucie całe dnie dziwne w głowie tak jakby coś tam było.Ból głowy tępy i boli nieraz oko tak od góry. zauważyłem ze ostatnio mam problemy z rownowagą. gdy stoje nie moge utrzymać pionu prostego. Moja prawa noga tak jakby była słabasza, takie dziwne mrowienie. problemy z bólem mam juz 3 lata. byłem u lekarza wszystkie wyniki w porządku typu morfologia itp. Boje sie że to może być guz, gdyż nie miałem tomografii. A moze to tylko migrena, albo coś z dojrzewaniem bo mam 16 lat

Marcin 2013-03-27, 20:05

Jak trzęse głową w boki to boli mnie w tym miejscu jedynym po prawej stronie i takie uczucie bólu jak prz zatokach w srodku taki ból

Marcin 2013-03-27, 20:14

Jak leże w łóżku to czuje nieraz jak pulsuje mi w tym miejscu głowy co mnie boli. Ta część głowy to czubek głowy po prawej stronie

Marcin 2013-03-27, 20:45

Witam ,,,,,,,,,,,,,,mam to samo ,tylko z tym się mecze już czterdzieści parę lat. Okazało się, że mam w sąsiedztwie rogu przedniego prawej komory bocznej obszar hypodensyjny wielkości ok 18x18x15 mm
Neurochirurg z jakim się kontaktowałem , powiedział, ze muszę z tym żyć , gdyż operacja /trepanacja czaszki / możne nieść za sobą powikłania.
Coraz trudniej jest mi z tym żyć;bóle głowy, zawroty, omdlenia ,,,,,,,,, gehenna ,,,,,,,,,,,jestem bezradny, ale się nie poddaje

Pozdrawiam wszystkich cierpiących i tych co nie cierpią

Leszek 2013-04-08, 13:22