Forum neurologiczne » Nerwobóle » Skurcze w stopach, drętwienie ręki i nogi oraz nerwobóle w klatce piersiowej

Skurcze w stopach, drętwienie ręki i nogi oraz nerwobóle w klatce piersiowej

Witam,
Dwa lata temu wykryto u mnie guza na lwej tarczycy w związku z tym usunięto mi lewy płat tarczycy i od tego czasu biorę 75,5 Euthyrox. Ponadto rok temu usunięto mi torbiel gruczołu bartolina. Po pierwszej operacji zaczęłam miewać silne napady skurczy w stopach oraz drętwienie lewej ręki i nogi, ponadto odkąd pamiętam mam silne nerwobóle w obrębie klatki pierwsiowej po lewej stronie. Ostatnio jak dźwigałam stół w lewym oku straciłam pole widzenie lewej strony na około 40 minut. Dodatkowo przynajmniej raz na dwa tygodnie mam bardzo silne bóle głowy pulsujące w górnej części czaszki. Zrobiono mi badania tsh, wapnia, wapnia całkowitego, potasu i parathormonu i wszystko mam w normie. Pojawia się pytanie czy ktoś wie w czym jest problem i co jeszcze można zbadać żeby odnaleźć przyczynę tych bólów.

Karolina 2011-07-29, 15:17

Warto wykonać jeszcze MR głowy lub kręgosłupa. Takie objawy mogą wynikać z chorób demielinizacyjnych, naczyniowych lub zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa. Radzę zatem udać się do neurologa.

neuron 2011-08-08, 22:58