Forum neurologiczne » Nerwobóle » Ból rozlewający się po ciele po zapaleniu oskrzeli

Ból rozlewający się po ciele po zapaleniu oskrzeli

Dzień dobry. Mam 24 lata. 3 tygodnie temu zachorowałam na zapalenie oskrzeli i krtani. Brałam leki Eurespal i Duomox. Następnie lekkie zapalenie objęło też węzły chłonne po lewej stronie. Cały czas odczuwałam ból mięśni po lewej stronie klatki piersiowej i pod pachą, który przez ostatnie 2 tygodnie rozlał się przez bark, ramie, łopatkę na całe plecy, następnie obejmując prawa bok i drugą połowę klatki piersiowej. Po dwóch tygodniach ból zatoczył koło naokoło mojego tułowia, bo zaatakował klatkę piersiową, a na plecach dotarł do kości ogonowej. Ból dosłownie rozlewa się falą i obejmuje nowe miejsca. Dodatkowo miewam też czasem skurcze mięśni, dreszcze, fale zimna, miałam lekkie osłabienie 36,1 a od wczoraj stan podgorączkowy. Wyniki badań krwi mam w normie. Lekarka karze mi odpoczywać i przeczekać ten ból... Zapisała mi wcześniej Diclac, który pomógł na ból ale źle na niego zareagowałam i nie chce przepisać mi nic nowego. Na własną rękę biorę Ibuprom Max, ale nie łagodzi on bólu... Co może być przyczyną??

Ból nasila się przy siedzeniu. W trakcie ruchu się zmniejsza.

Marta 2016-03-11, 16:17