Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Skrzywienie na plecach w okolicy lędźwiowej

Skrzywienie na plecach w okolicy lędźwiowej

Moja choroba dopadla mnie ponad rok temu .pewnego dnia obudzilem sie z bolem lewej konczyny dolnej.Bol ten paralizowal mnie przez posladek az do stopy.I tak bylo przez dluzszy czas .Zaczalem brac wszelakie masaze po okresie ok pol roku zaczelo mnie przeginac na prawa strone i tak zostalo do dzis .Wrocilem do Polski bo wszystko zaczelo sie w usa i zaczalem chodzic do specjalisty po 3 miesiacach masazu bol ustopil nie jest tak ostry moge normalnie spac jednak nie jest do konca dobrze skrzywienie zostalo a na plecach w okolicy ledzwiowej wzdluz kregoslupa zrobil mi sie wzgorek tak jakby miesien sie scisnal i powoduje ze mnie przegina prosze o pomoc bo juz sam nie wiem co robic gdzie sie udac czy mozliwe ze moglo mnie zawiac i miesien mnie sciaga prosze o pomoc jestem zalamany mam 30 lat. i skrzywiona postawe ciala

marek 2010-03-02, 22:22

Proponuje wykonanie badania MRI odcinka lędźwiowo-krzyżowego pod kątem dyskopatii. Badanie odpowie jak jest przyczyna dolegliwości.

Tomoo 2010-03-31, 15:52