Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Silny ból po prawej stronie od biodra po stopę

Silny ból po prawej stronie od biodra po stopę

Witam serdecznie. Mam 25 lat. Ponad dwa miesiace temu podczas przeprowadzki dzwignelam ciezki przedmiot. Bol byl tak silny ze nie moglam wyprostowac aie aniruszyc sie nogi mialam jakby sparaliziwane.. przyjelam okolo 20 zastrzykow sporej ilosci lekow. W tomografie odcinka ledzwiowego wyszło* dosc duze centralne dokanalowe uwypuklenie krazkow miedzykregowych z uciskiem na worek oponowy. Tj na kregach l3/l4 l4/l5 i l5/s1. Neurochirurg odradzil operacji. Aktualnie jestem po 10 rehabilitacjach typu laser, tenns, biodynamik, magnetronik. Bol jedt straszny boli mnie dolna czesc kregoslupa promieniuje w posladki i do kosci ogonowej. Ogolnie boli mnie cala miednica. Bol jest *palacy* noli tez w prawym biodrze co promieniuje przez cala noge az do stopy. Nie moge tez dlugo siedzieć, bol pojawia sie przy chodzeniu, zginaniu sie... mijaja dwa miesiace a ja nie czuje poprawy. Neurolog dal mi skierowanie na morfologie, mocz i OB. Czy vhce polozyc mnie do szpitala? Dodam tez ze dretwieja mi dlonie i nogi, nogi czasami wydaja sie takie ciezkie. Czy ktos wie co mi w koncu dolega? Bardzo prosze o pomoc.

Sylwia 2013-10-03, 11:24

Witam.
Z twojego opisu wynika że ją miałem to samo i już jestem po operacji pjm czuje sie dobrze. Nie zwlekaj tylko pieronem do dobrego neurochirurga

michal 2013-11-07, 23:44

5 mc i nadal bez zmian objawy tak jak wyzej... bole plecow bol nogi. Nie moge soedziec zanim zasne krece sie tysiac razy zmieniajac pozycje to jakas masakra...w sobote mialam miec operacje jednakze neurochirurg wczoraj stwierdzil ze jestem mloda i troszeczkę sie obawia o mnie wiec zlecil mi jakiegos rehabilitanta. W jaki sposób moze mi pomoc rehabilitant? Ponoc masowac takich spraw nie mozna!!

sylwia 2013-12-11, 15:05