Forum neurologiczne » Bóle głowy » Silny ból głowy a niedotlenienie mózgu

Silny ból głowy a niedotlenienie mózgu

Mam 21 lat, 4 czy 5 miesiecy temy strasznie zaczeła mnie boleć głowa i to co dziennie, ból był tak silny ze nawet ketonal mi nie pomógł. Wybrałam sie prywatnie do neurologa, wizyta nie trwała nawet 5 min. i wyszłam z wiadomoscia niedotlenienia mózgu, a z racji tego ze jestem studentka zapytałm o to wykładowce. Odpowiedz była zaskakująca poniewaz dowiedziałąm sie ze nie moge miec czegos takiego poniewaz wystepuja to u noworotków. Tabletki dotleniajace o dziwo pomagały ale ból powrocił i nie wiem co robic, niestety na kolejne prywatne wizyty mnie nie stac a kolejki sa bardzo długie. Czy może być to coś groźnego??

Karolina 2012-03-11, 00:04

Może Pani mieć zaburzenia krążenia mózgowego. Niestety bez dokładnych danych nie jestem w stanie pomóc. Przyczyn bólu głowy może być wiele, najczęściej internistyczne. Radzę udać się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowe badania krwi.

neuron 2012-03-15, 18:37

Wyniki badania krwi są dobre. Badania dna oka takze sa dobre. Bol jest co dzień, czasem tak silny ze az mi sie w głowie kreci. Bywa ze jest mi przy tym niedobrze. Nie zawsze jest silny bol ale przewaznie. Gdy boli mnie glowa i to zawsze z lewej strony przy skroni, odczuwam takze ból szyji, nie zawsze .

Karolina 2012-03-18, 17:33