Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Silny ból bioder po operacji kręgosłupa

Silny ból bioder po operacji kręgosłupa

Witam 22lutego tego roku mialam operacje kregoslupa od razu po bylo super zero boli w nogach posladkach i biodrach. Teraz od 3dni spie po dwie godziny i wyje z bolu jak leze w lozku to prawe i lewe biodro nie daje mi spac. Bol jest tak silny ze leki przeciwbolowe ktore dostaje nie pomagaja a dostaje co codamol30/500 i oxycodone5mg. Co robic dlaczego tak boli














Aga 2014-03-04, 14:36

Aga ja miałam operacje kręgosłupa lędźwiowego 4 lutego.Po siedmiu dniach pobytu w szpitalu wróciłam do domu.Szczęśliwa i wolna od bólu byłam dwa dni.Właśnie bóle bioder dokuczają w nocy,w dzień jako tako,ale od prawego biodra do pslców stopy ból promieniuje przy każdym kroku.Leki p/bólowe biorę i jakoś idzie.We wrześniu miałam operowany odcinek szyjny.Złożyłam wniosek o rentę ale oczywiście walka z zusem i sprawa do Sądu.Nie wiem jak to będzie dalej.Żyć się nie chce.

Kryśka 2014-03-10, 14:38

Kryska powodzenia z tym Sądem i duzo duzo wytrwalosci bo teraz nam tego trzeba. Ja rente mam bo na szczescie 10lat temu wyjechalam z Polsi. Pozdrawiam i zdrowka. Napisz za jakis czas jak bole i czy udalo sie wywalczyc rente. Powodzenia

aga 2014-03-10, 23:07