Forum neurologiczne » Bóle głowy » Silne bóle z tyłu głowy po lewej stronie

Silne bóle z tyłu głowy po lewej stronie

Od miesiąca mam silne bóle z tyłu głowy po lewej stronie do tego objawy takie jak:mogę odchylać głowy do przodu ani do tyłu bo mi zaraz szyja sztywnieje i mam straszny ból a oprócz tego mam silne bóle z tyłu głowy po lewej stronie paraliż lewej strony ciała paraliż buzi w tym problem z mówieniem kręci mi się w głowie utrata świadomości neurolog stwierdził że to uraz kręgosłupa szyjnego i miałam robione rtg i wyszło mi takie coś zwężenie szpar miedzy-trzonowych C2-C5 oraz C5-C6 bez odczyny kostno-wytwórczego zniesienie fizjologiczne,lordozy w odcinku ruchowym kręgosłupa

bólu nie wytrzymuję dalej wszystko bardzo boli dziś byłam u kolejnego neurologa,który powiedział że to nie jest uraz kręgosłupa szyjnego bo mam wyraźne zaburzenia mowy i dał skierowanie do szpitala na oddział neurologiczny i powiedział,że nie chce mnie martwic ale to prawdopodobnie coś poważnego

może miał ktoś z was podobne objawy

Marzena 2010-12-17, 20:15

Faktycznie zaburzenia mowy mogą świadczyć o zmianach w obrębie ośrodkowego układu nerwowego. Należy wykonać MR zarówno głowy jak i odcinka szyjnego kręgosłupa, skoro rtg wykazało już jakieś zmiany. Nie wykluczone, że na Pani dolegliwości nałożyły się dwie jednostki chorobowe. Proszę niezwłocznie udać się do szpitala na dalszą diagnostykę.

neuron 2010-12-19, 11:00

Drętwienie lewej strony głowy i lewej strony ciała

Marzena 2010-12-20, 15:36