Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Silne bóle pleców i brzucha po operacji przepukliny L5-S1

Silne bóle pleców i brzucha po operacji przepukliny L5-S1

Niewielkie wyglądzenie fizjologicznej kyfozy z mierna skolioza esowata o górnym wychyleniu w prawo. Początkowe,wielopoziomowe zmiany zwyrodnieniowe w postaci drobnych osteofitów na krawędziach trzonów kregów oraz nierownośći blaszek granicznych trzonów dolnego odcinka kr. piers. UWAGA;Na poziomie Th8.Th9.Th10 centralno/lewostronne uwypuklenie krązka miedzykręgowego ,powięzadłowe do światła kanału kręgowego na dl.2/3 mm Ku tyłowi do niej w więzadle podłuznym tylnym drobne podłużne zwapnienie.
W 2010 zabieg operacyjny : centralna przepuklina L5-S1,rwa kulszowa prawostronna .Mam bardzo silne bole plecow ibrzucha. Przyjmoje Poltram Combo iAullin.
Pominełam: W części i tylnej trzonu Th9 zmiana ogniska o charakterze naczynia trzonu śr.od 7-8 mm,Ku tyłowi od niej w więzadle podłużnym tylnym drobne podłużne zwapnienie

Kasia 2014-01-03, 20:06

Co prawda nie ja, ale mój znajomy miał podobny problem z plecami. Pamiętam że szukał wtedy pomocy u różnych lekarzy, ale albo terminy były zbyt odlegle, albo inne czary nie pomagały. Znaleźliśmy kiedyś lekarza którego specjalizacją były przewlekłe bóle http://www.rehab.pl/bol-przewlekly/ - tu znajdziesz dokładne info :)

Dominik 2014-01-30, 15:05