Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Silne bóle kręgosłupa przy przepuklinie L5-S1

Silne bóle kręgosłupa przy przepuklinie L5-S1

Dzien dobry. Od 21 m-cy jestem na zwolnieniu lekarskim mam okropne bole kregoslupa.Wynik rezonansu to na poziomie L5S1 centralna przepulina krazka miedzykregowego obnizenie wysokosci i sygnalu km.W czesci piersiowej skoliozai osteofity. przeszlam rehabilitacje chodzilam o koli bo nogi odmawialy wspolpracy dostalam zastrzyk pregnizon i steroidy pomoglo na 2m-ce i bol robi sie coraz wiekszy i znowu zaczynam kulec.Czeka mnie zabieg 6zastrzykow w stawy miedzykregowe czt to pomoze czy prosic o operacje? nie mam sile na te bole do tego wykryto u mnie policystyczne jajniki i zapalenie zoladka oraz przepuline rozworu przlykowego.Mam dosc takich ilosci lekow a dostaje co codamol50/500 naproxen500 tramal 100 omeperazol40 meverivine200 amotriptyline 25 na noc oraz citalopran20 bo ta sytuacja doprowadzila do nerwicy i ramipril 5 na nad cisnieni. PROSZE O POMOC CO ROBIC? Znowu chodze o dwoch kulach i puchna mi kostki i kolana.

Agnieszka 2013-03-19, 11:09

No ewidentnie prosze zmienic lekarza , odzalowac kilka zlotych I isc na prywatna wizyte do neurochirurga. Jest kilka lekarzy ktorzy napsrawde dbaja o dobro pacjenta, a prywatne wiyty wcale nie sa takie odlegle. Jest pani na zwolnieniu, zatem proponuje spedzic kilka dni na internecine I znalezeniu odpowiedniego lekarza.

Pozdrawiam

chris 2013-04-22, 13:48