Forum neurologiczne » Bóle g³owy » Silne bóle g³owy z zawrotami g³owy, md³o¶ciami i dr¿eniem

Silne bóle g³owy z zawrotami g³owy, md³o¶ciami i dr¿eniem

Witam.Od 12lat cierpie na silne bóle g³owy.Gdy bylam w ci±¿y mialam gestoze i corka urodzila sie w7,5mies.Od tamtej pory dopadaja mnie bardzo wnet nie do wytrzymania bole glowy.Bylam i nadal chodze do neurologa,ale jakos nie wierze tutejszym sprzetom w naszym miescie.Tomografia nie wykazala nic,TSh i cukier jest ok,zatoki tez sa w porzadku jak rowniez przeswietlenie kregoslupa.mam tabletki CINIE ale pomogly mi na 1mies.Moje bole glowy sa 3,4razy w miesiacu i nie do wytrzymania.mam zawroty glowy,jest mi nie dobrze trzese sie.Jestem ciagle spiaca.Zaznacze,ze bedac dzieckiem mialam zapalenie opon mozgowych.Lekarz stwierdza migrene ale ja w nia nie wierze,bo nikt nie wie jak, ja sie czuje wtedy.W pracy kiedys powiedzieli ze albo bylam pijana albo nacpana.BARZDO PROSZE O JAKAS DIAGNOZE ,MOZE JAKIES DODATKOWE BADANA.JA JUZ NIE WYTRZYMUJE TEGO BOLU.Z powazaniem Boguska.

Boguska 2011-09-05, 21:46

Wiem, ¿e najgorsze jest kiedy ludzie nie rozmiej± Twoje stanu i tego jak strasznie siê czujesz. Ale ¿eby mówiæ, ¿e jeste¶ pijana? Ja od wielu lat mam migrenê, która zosta³a stwierdzona przez lekarza, po wykonani eeg i tomografa k. oprocz tego usiedlismy kiedys i wypytal mnie chyba o wszystko co mozliwe. potem sie dowidzialam, ze przy migrenie bardzo wazny jest wywiad. glownym powodem moich migren jest stres zwiazany z praca ale tez zle odzywianie, ktore staram sie poprawiac. jesli chodzi jednak o samopoczucie w chwilach napadu...to nie jestem w stanie do niczego tego porownac. moge chyba nawet powiedziec, ze tez moge wygladac na *pijana*, czesto trace rownowage, a swiatlowstret powoduje to ze mocno mroze oczy w pomieszczeniach..... zdarzaly m isie takze wymioty. Jednak lekarz mowi, ze to sie zdarza w trakcie ataku. Moge Cie tylko pocieszyc ze lecze sie od kilu miesiecy sumatryptanami i ataki pojawiaja sie coraz zadziej. Przyjmuje sie 1 tbl sumamigrenu w trakcie napadu i bol stopniowo wygasa. tak mysle....skoro nie jestes zadowolona ze swojego lekarza to moze warto poszukac innego? moze w innym- wiekzym miescie?

ewa 2011-09-06, 11:17

Bylam w innym miescie i tam robilam tomografie-polegala na wsunieciu do kopuly i wysunieciu.Raptem trwalo to 3min.Gdy pojechalam po wynik ktory byl po4dniach to az smiac mi sie chcialo poniewaz moj opis brzmial prawidlowo .Nie mialam zadnych zdjec,tylko plyta z tomografi na ktorej jest zdjecie ze wsunieto mnie w kopule i koniec.Albo tak wyglada tomografia albo ja trafilam w dziwne miejsce.Poza tym robilam bolerioze i tez jej nie mam.Wiem ze po badaniu u pani neurolog lewa stron a odczuwam mniej dotyk.Dziwi mnie to ze nikt nie wie i nie jest w stanie mi pomoc.To sa okropne bole,ja po nich nie wsiadam do auta ,bo nie jestem w stanie.Po prostu wyje z bolu i nie wiem co robic.Dzieki za mile slowa.Pozdrawiam.

Boguska 2011-09-06, 14:42

Mo¿e jednak wina tkwi w Pani neurolog, która nie potrafi zdiagnozowaæ Twoich bóli...zastanawia³a¶ siê nad zmian± lekarza? Nie mo¿liwe, ¿eby takie bóle bra³y siê znik±d. Prawda jest taka, ¿e przyczyn mo¿e byæ mnóstwo i najwa¿niejsze to je poznaæ. Strasznie Ci wspó³czuje, ¿e ju¿ tyle siê mêczysz. Poczytaj jeszcze na http://abcmigrena.pl/ . Tam jest opisywanych bardzo wiele ró¿nych przypadków, mo¿e co¶ akurat bêdzie zgadza³o siê z Twoimi objawami. Ja czêsto tam zagl±dam bo wiele artyku³ów równie¿ mnie dotyczy. I moja rada...poszukaj innego lekarza. Bêdzie lepiej.

ewa 2011-09-12, 11:23