Forum neurologiczne » Bóle głowy » Silne bóle głowy po dużym stresie

Silne bóle głowy po dużym stresie

Wiek -29lat
w wieku dziecięcym chorowałem na zatoki ,a wcześniej miałem usunięty trzeci migdal.Od dłuszego czasu (tz.od paru lat) mam bardzo silny ból głowy .Początkowo pojawial się po dużym stresie i ten bol się nasilał,dzisiaj pod wpływem tego bolu staje się bardziej nerwowy,wszystko i wszyscy mnie denerwują,nie potrafię się kontrolować .Niewiem co mam sądzić o tym,bylem u lekarzy ,ciągle tabletki przeciwbulowe które już nie pomagają.Myślałęm o psychologu ale wiem że taka terapia nie zawiele mi pomoże bo ból wprowdza mnie w szał.Szukam pomocy ,chciałbym poznać przyczynę co mi dolega ,mam myśli że może to być góz .Przy tym bolu nie mogę pracowć,jeżdzić samochodem,
proszę o podanie kto mógł by mi pomuc -mieszkam w małopolsce(okolice Krakowa)

Lucek 2012-04-05, 13:07

Ból jest przewlekły zatem przyczyną może być np. torbiel pajęczynówki, migrena. Radzę osobiście udać się do neurologa. Można rozważyć wykonanie CT głowy, jeśli takowego badania nie było.

neuron 2012-04-08, 18:09

Myślę,że informacje ze strony( http://www.chiropraktycy.pl/pdf/2010/Henryk%20Dyczek%20-%20Migreny.pdf) mogą dać pewne światło co do przyczyny, a osobisty kontakt z panem Dyczkiem ( będzie potrzebna seria zdjęc kregosłupa) być może ulży obolałej głowie, nie wykluczam innej przyczyny.

sam 2012-04-15, 18:42