Forum neurologiczne » Bóle g³owy » Silne bóle g³owy oraz drêtwienie i bóle r±k

Silne bóle g³owy oraz drêtwienie i bóle r±k

Oko³o 3 lata mam bóle g³owy. pocz±tkowo by³y rzadsze i s³absze. bola³a mnie sama g³owa ok 3 dni, po tabletkach przeciwbólowych przechodzi³o. potem zaczela boleæ mnie mocniej dochodzi³y do tego wymioty, ale dalej po trzech dniach przechodzi³o. teraz boli mnie czêsciej, ³atwiej policzyæ mi dni kiedy mnie nie boli niz boli. szczerze mowi±c trudno mi nawet okresliæ lokalizacje bólu, raz boli z przodu (my¶lalam, ¿e to mo¿e od zatok, jednak¿e laryngolog stwierdzil, ¿e nie ma czego siê doczepiæ), a raz boli mnie z ty³u, albo lewa lub prawa strona. Neurolog stwierdzi³, ¿e to moze byæ migrena, ale ja nie jestem tego pewna. teraz nie do¶ ¿e boli mnie czê¶ciej, czasem boli mnie tak, ¿e mogê po³kn±æ ze dwa pude³ka tabletek dziennie i nic, dopiero zastrzyk domiêsniowy po jakim¶ czasie pomaga, teraz dosz³y do tego bóle i odrêtwienie r±k. Drêtwienie czasem jest tak bolesne, ¿e wybudza mnie w nocy. jak drêtwiej± mi rêce to boli mnie wtedy te¿ glowa z ty³u. zapomnialam wspomnieæ, ¿e od roku czasu zacze³y boleæ mnie oczy, okulista stwierdzi³ lekkie zwyrodnienie prawego oka, jednak¿e uzna³, ¿e bole glowy nie s± z tym zwi±zane, kazdy spycha na migrenê. ale czy wszystko mozna t³umaczyæ migren±? czy migrena obiajawia siê tak rozmaitym bólem? mialam robiony tomograf z którego nic nie wynik³o. ju¿ nie wiem jak sobie z tym radziæ. budz±c siê modle siê by dzi¶ nie bolala mnie g³owa, jest to okropne uczucie, czasem czuje siê tak jakby nie by³a to moja g³owa bo nie czujê z ni± interakcji, czasem mrowi mi policzki.

prosze o radê

Monika 2011-01-09, 16:34