Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Sanatorium po operacji kręgosłupa

Sanatorium po operacji kręgosłupa

Witam

Czy może ktoś polecić dobre sanatorium na terenie Dolnego Śląska, do którego mógłbym się udać nawet prywatnie po poważnej operacji kręgosłupa odcinka lędźwiowego?

w Internecie jest spory wybór, ale zależy mi na opinii kogoś, kto korzystał lub ma dobre rozeznanie :)

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi














Adam 2012-12-09, 16:25

Odpowiadam na pytanie.Otóż korzystałem z sanatorium w Ladku Zdroju,Polanicy i Swierardowa na Dolnym Ślasku i w zasadzie wszedzie bylo w miarę.Najbardziej skorzystałem jednak z sanatorium Pod Tężniami w Ciechocinku.Naprawdę super osrodek Spa na tego typu dolegliwości i do tego jeszcze basen termalny,że zima mozna kąpac sie w ciepłej wodzie na zewnątrz budynku.Pozdro

stallone 2012-12-09, 18:05

Dzięki śliczne za odpowiedź. A z tych na Dolnym Śląsku któryś się mimo wszystko wyróżnia? W moim wypadku i schorzeniu to głównie pod kątem ćwiczeń, basenów, kąpieli itp.

Adam 2012-12-09, 19:53

Wyróżnia się Lądek Zdrój,basen maja na miejscu.Pozdro

stallone 2012-12-10, 18:36

Ja szczerze polecam Goczałkowice Śląskie,byłam bardzo zadowolona z profesjonalnych zabiegów w tym ćwiczeń Mc.Kenzie na których szczególnie mi zależało.Warunki bytowe bardzo skromne ,ale ja potrzebowałam rehabilitacji ,a nie hotelu.W przyszłym roku również sie wybieram do szpitala rehabilitacyjnego oczywiście w Goczałkowicach. Pozdrawiam.

Marta 2012-12-11, 20:03