Forum neurologiczne » Zaburzenia zmysłów » Rozświetlone, niewyraźne widzenie

Rozświetlone, niewyraźne widzenie

Witam.od roku mam problem z oczami, wszystko widzę tak jakby rozświetlone, nie do końca wyraźne, szczególnie w sztucznym świetle, neony i reflektory samochodów widzę tak jakby światło się rozszczepiało, razi mnie monitor od komputera i telewizor. miałam wykonane badanie dna oka oraz MRI głowy, do okulisty chodzę regularnie i niczego niepokojącego u mnie nie zauważył ,jednak problem wciąż istnieje i nie wiem już co mam robić, ponieważ bardzo mi to przeszkadza w życiu codziennym. proszę o radę.














ula 2010-12-14, 19:28

Powinna Pani jeszcze raz skonsultować się z okulistą, ewentualnie zmienić okulistę. To mogą być początki zmian zwyrodnieniowych w siatkówce, które można zaobserwować badając oko w lampie szczelinowej. Nie można wykluczyć również chorób neurologicznych, ale w następnej kolejności.

neuron 2010-12-15, 17:10

Dziękuje bardzo za rade.dodam, że dzisiaj byłam na badaniu eeg, które wykazało u mnie niski próg drgawkowy.czy może mieć to jakiś związek?

ula 2010-12-15, 22:32

Pani Ulu, udało się znaleźć przyczynę dolegliwości ? Mam podobne objawy, bardzo proszę o kontakt.

kamil 2014-03-11, 16:51