Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ropna płynna wydzielina z nosa i związany z tym wcześniejszy ból głowy

Ropna płynna wydzielina z nosa i związany z tym wcześniejszy ból głowy

Witam mam pytanie...co jakiś czas mam ropna płynna wydzieline z nosa,poprzedza ja parogodzinny ból głowy porównywalny do migreny.Niewiem co sie dzieje bo wydzielina nie splywa caly czas tylko jest nagle pieczenie w nosie i oczach a nastepnie splywa wydzielina.czy powinnam isc na wizyte do lekarza?co to wogole moze byc?Mam 22 lata,nie przyjmuje zadnych leków i nie mialam urazu glowy. Mam tak od jakiegos niecalego roku co pare dni(po jakims czasie mija i pozniej na nowo to samo).zawsze jest to zwiazane z bolem glowy wczesniejszym.Urodzilam niecaly rok temu dziecko ale watpie zeby to mialo jakis zwiazek z tym.nic innego istotego nie bylo wmiedzyczasie.wydzielina jest konsystencji wody natomiast koloru zółtego.Najpierw wystepuje ból taki jak przy migrenie na skroniach i w okolicy zatok a po paru godzinach wystepuje wydzielina z nosa.bol glowy pomalu ustaje a wydzielina zostaje jeszcze przez pare dni.

Czy uzyskam odpowiedz na tym forum?bo czekam i sie zastanawiam czy ktos tu zaglada?:):)

Ewa 2013-03-06, 19:14

Może to przewlekłe zapalenie zatok? I wydzielina z zatok spływa przez nos ? Zrób rtg zatok i idź z wynikiem do laryngologa.Możesz jeszcze zrobić krew:OB, morfologie z rozmazem i CRP.

asia 2013-03-07, 09:22