Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Renta przy zwyrodnieniach kręgosłupa i bliznowcu po implancie kolcowym

Renta przy zwyrodnieniach kręgosłupa i bliznowcu po implancie kolcowym

Dziękuje za odpwiedz informuje też ze jestem po 2 operacjach kręgosłupa 1 w 2009 usunięcie przepokliny 2 w 2010 wszczepienie inplantu kolcowego gdyż utworzył się bliznowiec czy te bóle mogą być spowdowane tymi poprzednimi dolegliwściami informue iż czekam a wezwanie do zus akomisje i bardzo się denerwuje czy otrzyman świadczenie














małgosia 2011-02-27, 11:37

Szczerze mówiąc, zależy to od Pani stanu zdrowia. Czego nie jestem w stanie stwierdzić jedynie po opisie. Można przejść 2 operacje kręgosłupa i czuć się dobrze. Ważne jest także to, czy spełnia Pani wymagane kryteria tj. wymagany okres składkowy, wiek, jaka jest Pani sprawność i możliwość samodzielnego funkcjonowania. Jeśli faktycznie tak jest to myślę, że Pani podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.

neuron 2011-02-28, 20:17

Ja rowniez jestem po 3 operacjach i wszczepieniu implantu rente mi przyznali na 6 miesiecy Napisali mi ze jestem czesciowo niezdolny do pracy Po tym okresie bol kregoslupa nie ustapil wogole noga zaczyna bolec przy dlugim chodzeniu staniu np przy kuchni czy siedzeniu a zus stwierdzil ze juz nadaje sie do pracy Jak to gdzies wyczytalem na forum i mnie lekarz powiedzial ze nie moge pracowac tylko na stojaco siedzaco i nie moge sie schylac Cale zycie zawodowe bylem kierowca i pytanie co moge teraz robic?

Darek 2011-03-13, 19:14

W 2000r. miałam operację przepukliny na poziomie l5s1.Od razu bylo wiadomo, ze cos jest nie tak.Po pól roku okazało się,że mam bliznowca.przepuklina była prawostronna,a mnie boli tak jak przy rwie kulszowej po lewej stronie.To jest do wytrzymania.Teraz mam prawą piętę drętwą i prawie zniesione odruchy po prawej stronie.I to wszystko to da się przeżyć,jednak zaczęłam się przewracać.I dopiero to skłoniło mnie do pójścia do neurologa,który dał mi skierowanie na operację,ale do przemyślenia.Operacji panicznie się boję.Nie wiadomo czy nie powstanie nowy bliznowiec.Ale i życie moje teraz też jest trudne.

sawusia49 2011-04-11, 21:32