Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Rehabilitacja po operacji kręgosłupa lędźwiowego

Rehabilitacja po operacji kręgosłupa lędźwiowego

Żona miała niedawno operację kręgosłupa lędźwiowego. Czuje się już dobrze, chciałaby pójść na rehabilitację. Jak długo trwa rehabilitacja po takiej operacji? Na czym polega?














Aldaron 2011-09-12, 08:49

Rehabilitacja trwa średnio 4 tyg., są to głównie ćwiczenia ruchowe. Skierowanie może wydać lekarz prowadzący lub POZ.

neuron 2011-09-14, 14:17

Jeżeli chodzi o wyjazdy rehabilitacyjne, które polecam, ważne jest, byś upewnił się, że wyjeżdżasz do kliniki która ma dobrą renomę. Zdarzają się przypadki, że po rehabilitacji w szemranej klinice stan twój się pogarsza. Ja byłem na rehabilitacji w klinice Nowy Dwór i jest to jedna z lepszych klinik w jakich byłem. najlepiej jednak zawsze popytać.

Marek 2011-09-22, 10:51

Słyszałem o nowym dworze już kilka razy i zawsze w samych superlatywach. Skoro inni ludzie go polecają, to pewnie coś w tym musi być.

Słoneczko 2011-09-28, 16:13

Dobry ośrodek, na tle innych wypada całkiem nieźle. Opcja interesująca szczególnie dla osób, które szukają ciekawego podejścia do pacjenta oraz połączenia sprawdzonych technik z niekonwencjonalnymi zabiegami.

Gosling 2011-10-12, 09:31

Bardzo dobry szpital rehabilitacyjny jest w Choszcznie woj. zachodniopomorskie. Mila obsluga, lekarze rehablitanci, pielegniarki,
Wyzywienie bardzo dobre, przede wszystkim smaczne, szpital ma swoja kuchnie gdzie bardzo smaczne gotuja.. Pozdrawiam

krystyna 2013-10-07, 20:43