Forum neurologiczne » Nerwobóle » Przerywany ból lewej kostki

Przerywany ból lewej kostki

Witam mam 31 lat i cztery tygodnie temu zaczeła mnie boleć lewa kostka u nogi ( bół nie byl ciągły np. boli 10 sec i nagle przestaje i po 2g boli 15 sec i przestaje i tak 4 dni . ) bół był jakby wgłąc kości.
Kiedy bolało to zmiana stopy nic sie zmieniała - czy noga była wyprostowana czy zgięta czy jakoś inaczej i tka bolało.

Po pięciu dniach kiedy już samoistnie kostka nie bolała to wyszło to .

http://eurologia.pl/forum/bol-krocza-przy-ucisku-zapalenie-prostaty-vt1065.htm?sid=d78fded957f794da4c64d25e56414b06


Temat zakładałem bo myślałem że to problem z prostatą bo kiedy te okolice przyciskałedm to bolała mnie kostka, jak nie uciskałem to i momentalnie kostka nie bolała. ( wszystko opisałem w linku co podałem )

Po tygodniu ten nerwoból przeszedł i jak naciskałem te okolice to kostka nie bolała ale od trzech dni kiedy delikatnie palcem głaszczę wewnetrzną stronę prewej reki od łokcia do pachy to boli mnie znowu ta lewa kostka nogi . - sprawdzałem wszystkie części ciała i tylko kostka lewa boli jak palcem delikatnie głaszczę tą prawą rękę.

Co to ma być - moja rodzina się ze mnie śmieje a ja nie wiem czy mam iść z tym do neurologa :(

Marek 2013-07-26, 19:15