Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Przebieg operacji przy dyskopatii kręgosłupa szyjnego

Przebieg operacji przy dyskopatii kręgosłupa szyjnego

Stwierdzono u mnie dyskopatię kręgu szyjnego. Mój stan wymaga leczenia operacyjnego. Proszę mi powiedzieć, jak przebiega taka operacja, ile wynosi okres rehabilitacji po niej i czy operacja może jakoś zagrażać mojemu życiu lub zdrowiu, jeśli się nie powiedzie? Ile jest procent szansy, że po niej mój problem zniknie?














Astra 2011-03-22, 17:44

Ryzyko jest zawsze . ja miałem operacje kręgosłupa szyjnego 16.03.2012 w Toruniu nic strasznego pełna narkoza po operacji wybudzenie kroplówka i po trzech godz. już byłem na nogach a 18.03. już w domu obecnie jestem na lekach przeciwbólowych ale czuje się dobrze jak po takiej operacji strach ma wielkie oczy no i na koniec niespodzianka z zakładu ubezpieczeń społecznych nie przyznanie świadczenia rehabilitacyjnego chociaż jestem ubezpieczony a rehabilitacja po operacji prywatnie.Co zakład ubezpieczeń społecznych robi z moimi pieniędzmi wpłacanymi przez 30 lat może operacja była za droga jak wyzdrowieje będę pracował na czarno lepiej na tym skożystam

Roman 2012-03-20, 11:12