Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Protruzja C5*C6 po rehabilitacji problem z bólem i rękom

Protruzja C5*C6 po rehabilitacji problem z bólem i rękom

Dzień dobry.
Zwracam się o pomoc w ustaleniu co mi obecnie dolega po przeprowadzonej rehabilitacji magnetoterapia i laser.
Opisując w skrócie mam 33 lata i dwa lata temu miałem wypadek komunikacyjny i zacząłem odczuwać bóle szyi, w badaniu TK stwierdzono:
-Spłaszczona fizjologicznie lordoza szyjna
-Zmiany zwyrodnieniowe w przestrzeni międzykręgowej C5-C6 z jej zwężeniem i objawem próżni
-Centralna protruzja krążka międzykręgowego C5-C6 z uciskiem na worek oponowy oraz z obustronnym zwężeniem otworów międzykręgowych
-Pozostałe otwory międzykręgowe wolne
Po przyjęciu siedmiu zabiegów rehabilitacji odczuwam silny ból szyi który promieniuje na bark, łopatkę oraz łokieć paraliżując cała rękę. Odbyłem już wycieczki po szpitalach gdzie zawsze kończyło sie to Ketonalem w kroplówce lub zastrzyku który niestety nawet na moment nie uśmierza bólu.
Moje pytanie jest takie dlaczego nagle taka zmiana na gorsze i co może być jej powodem gdyż żaden lekarz nie umie mi odpowiedzieć na to pytanie?
Czy mona coś zaradzić na ten ból lub jak go zwalczyć gdy lekarze twierdz ze bez badania MR nic nie wiedza a termin mam dopiero na marzec przyszłego roku?
Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi, pozdrawiam Marek

Marek 2014-10-23, 07:12