Prośba o pomoc

Witam
Jestem po dwóch operacjach kręgosłupa lędźwiowego L4L5. Po pierwszej w lipcu 2012r dostałam zapalenie ,a w wrześniu 2012r była ponowna. Jestem półtora roku po operacjach i odczuwam mocne drętwienie i mrowienie nóg po chwili przychodzi ból. Nie mogę stać , leżeć . W nocy nie śpię bo budzę się z bólu nóg i kręgosłupa. Byłam wczoraj na wizycie u lekarza który mnie operował i powiedział że jest wszystko dobrze. A nie jest co ja mam zrobić proszę o pomoc.
Opis rezonansu
Badanie wykonano w sekwencji FSE uzyskujący obrazy T1, T1FATSAT, T2- zależne oraz T2STIR w płaszczyźnie strzałkowej i osiowej na poziomach L3-S1.
Stan po operacji na poziomie L4-L5. Niewielkie wzmocnienie kontrastowe w tylnej części krążka po stronie lewej. Niewielkie uwypuklenie tego krążka z uciskiem ściany przedniej worka oponowego. Krążek wpukla się do dolnej części otworu międzykręgowego po stronie prawej.
Nierówne płytki graniczne trzonów kręgowych L4-L5.
Obniżony sygnał z większości trzonów kręgowych na poziomie- zagęszczona struktura kostna?
Stłuszczenie w górnej części trzonu kręgu L4 oraz w dolnej L5.
Poza tym sygnał z trzonów kręgowych i końcowego odcinka rdzenia kręgowego prawidłowy.
Proszę o poradę co mam robić. Z góry dziękuje

Alicja Naw. 2014-04-15, 15:24