Forum neurologiczne » Bóle głowy » Prawie codzienny ból głowy

Prawie codzienny ból głowy

Witam za miesiąc skończę 18 lat. Od ok. 8 miesięcy prawie codziennie boli mnie głowa, w sumie nawet nie pamiętam dnia bez bólu. Nie kiedy boli mnie bardzo mocno i nie ma konkretnego punktu, czasem bardzo mocno odczuwam ból na skroniach i promieniuje mi czasem ból do zęba czy ucha. Często zdarza się (od. 3 miesięcy), że żadne tabletki mi nie pomagają . Brałam bardzo dużo tabletek, różnych, ale i tak nie zawsze pomagają. Od ok.2 miesięcy nie biorę żadnych leków przeciwbólowych, bo i tak nie pomagają .

Renata 2012-09-30, 16:05

Proszę o interpretację wyniku eeg:
badanie wykonano w czuwaniu, zapis słabo zróżnicowany przestrzennie, dominuje niskonapięciowa czynność fal beta, okresowo w okolicach ciemieniowo- potylicznych rejestruje się rytm fal alfa 10-11 hz o ampl. do 30 uv. RZ nieobecna. W odprowadzeniach prawostronnych rejestruje się okresowe fale wolne z nałożoną czynnością szybką.

IWONA 2012-10-03, 13:27

Renata powinnaś iść do neurologa. Ja w Twoim wieku przechodziłam przez to samo, codziennie bolała mnie głowa (bóle zaczęły się już pod koniec gimnazjum), też już potem zrezygnowałam z tabletek, ale szkoda żebyś się tak męczyła. Powinnaś zrobić tomografię i może inne badania, to już Ci neurolog zaleci. Może spróbuj zmienić tryb snu, mi to pomogło kiedy zaczęłam chodzić wcześniej spać i spałam 7-8 godzin. Zapisuj sobie kiedy zaczyna Cię boleć, czy to wpływ jedzenia, stresu, pogody, niewyspania, itp.. Mnie tak naprawdę pomógł rezonator biofotonowy. Szkoda ze wcześniej o nim nie słyszałam to bym się nie truła tymi tabletkami przeciwbólowymi.. Pamiętaj jesteś młoda, szkoda się męczyć. Pozdrawiam :)

Arletta 2012-10-24, 09:43