Forum neurologiczne » Padaczka (epilepsja) » Poznam osoby z epi z mazowieckiego i łódzkiego!

Poznam osoby z epi z mazowieckiego i łódzkiego!

Bardzo chcę poznać odważne osoby nie bojące się otwarcie powiedzieć ,,Mam epilepsję*.Wszyscy żyjemy tylko raz a w rozmowie na temat epi jest bardzo dużo do poruszenia.Jeśli jesteś normalnie wychowaną osobą i również chcesz poznać(nie wirtualnie)kogoś z tym problemem życiowym i szczerze porozmawiać,umówimy się na spotkanie w portalu ALEGRATKA,moje ogłoszenie pt.,,Poszukuję odważnych!*.














Nokian 2015-11-25, 10:54

To nadal aktualne!Taka jedna odważna nie bojąca się zwyczajnie powiedzieć ,,Mam epilepsję*mogłaby zmienić moje życie na lepsze a ja odwdzięczyłbym się tym samym.My,osoby z epi też jesteśmy ludźmi.

Nokian 2016-03-05, 17:42

To nadal aktualne!Jedna odważna nie bojąca się otwarcie powiedzieć ,,Mam też epilepsję*,mogłaby zmienić moje życie na lepsze a ja odwdzięczyłbym się tym samym.Najważniejsze jest wzajemne zrozumienie i zaufanie.Jeśli czytasz to samotna,realnie poszukująca,możesz odpisać odpowiadając na moje ogłoszenie pt:,,Dziewczyna zdrowa lub niepełnosprawna!*zamieszczone w matrymonialnych w alegratka.pl

Nokian 2016-10-23, 17:06