Forum neurologiczne » Zaburzenia zmysłów » Podwójne widzenie i bóle głowy oraz mięśni przy mikrowylewach

Podwójne widzenie i bóle głowy oraz mięśni przy mikrowylewach

Od kilku lat widzie podwójnie z bliska w badaniu renezosamsu magnetycznym wyszło że jestem po kilku mikro wylewach mam bóle głowy zawroty i jakiegos czasu nie moge nic zrobici nie mam sił mam bóle mięsi kręgosupa zawroty głowy i utrate równowagi a lekarze od kilku lat nie mogom mi powiedzieci co to jest i dlaczego widzie podwójnie














barbara 2010-01-02, 14:24

Podwójne widzenie może być skutkiem, oprócz mikrowylewów, np. miastenii, stwardnienia rozsianego. Najprawdopodobniejszą przyczyną są jednak zmiany poudarowe, które również oprócz podwójnego widzenia mogą powodować bóle i zawroty głowy oraz zaburzenia równowagi.

neuron 2010-01-02, 17:47

No dobrz to jest wynik badaniaMR głowy sekwencj SE, FSE I FLAIR OBRAZ T1 IT2 ZALEŻNE W istocie białej w sąsiedztwie komór bocznych wykazano w sekwencji FLAIR pojedynicze, drobne ogniska jako wyraz przebytych zmian naczyniopochodnych wynik badani echokardiograficznego serca zastawka dwudzielna pogrubienie brzegu przedniego płatu,niedomykalność I/II napływ w normie E/A 1.2 DT210MSzastawka pnia płucnego ACT136ms inne uwagi wzmożone wysycenie ścian aorty wstępującej .Wnioski Dysfunkcja zastawki mitralnej I/II stopnia . Są to tyko l dwa badania z wielu które mi zrobiono ale lekarze nie wiedziom czy to jest pszyczyma moje choroby a badanie na stwardnienie rozsiane nikt nie chce mi zrobici chociasz syn mój jest mosicielem gemu zaniku mięsi werdichhofnama i wnóczka jest chora na tą chorobe a ma dopiero 6 lat .Dziękuje za odpowiedzi

Barbara 2010-01-03, 15:18

Zerknij na zespół Susaca. Myślę, że to może być dobry kierunek. Do badań dorzuciłbym angiografię fluoresceinową oczu.

Paweł 2012-07-13, 12:22