Forum neurologiczne » Bóle głowy » Pieczenie potylicy i napady głodu

Pieczenie potylicy i napady głodu

Witam,
Mam od pewnego czasu mam problemy ze zdrowiem, a zbyt mało czasu na lekarza dodam że mam 18lat a w wieku 16 miewałam częste bóle głowy i omdlenia wtedy stwierdzono hipoplazję lewej tętnicy mózgowej i brałam przez jakiś okres cavinton i notropil ? U endokrynologa natomiast wykryto napady tężyczkowe... ale jak to w pl później lekarze jedynie mnie odsyłali od jednego do drugiego...
Obecnie mam problemy trawienne, posiadam paniczne napady głodu nocą ok 24.oo Jestem w stanie zjeść nawet ponad kilo kiełbasy i bochenek chleba... i nie przesadzam tutaj w ilościach. Od kilku dni do nocnych ataków głodu nocą doszły niekontrolowane drżenia dłoni uczucie gorąca i pieczenia w potylicy oraz wrażenie niestabilności *nie jestem w stanie napiąć mięśni mocno, czuję się taka roztrzęsiona, osłabiona. Atak drżenia ciała przechodzi po zjedzeniu ogromnej ilości mieszanego jedzenia, (wszystko naraz) dopiero po zaspokojeniu pragnienia ustępuje natomiast pieczenie potylicy w momencie gdy odchylę mocno głowę naciskając mocno w tył. Przez cały dzień jestem senna, nie mam na nic siły jestem w stanie przespać nawet do 17 godzin i dodam że nie odchudzam się. Nie mogę się skoncentrować, ani zmobilizować do wstania rano. Moja waga jest odpowiednia oraz poziom glukozy też nie jest niepokojący. Nie zwracam po wessaniu posiłku (bo jedzeniem tego nazwać nie mogę) Proszę o pomoc... Chciałabym nabrać sił i funkcjonować w dzień jak każdy młody człowiek oraz potrafić jeść a nie wchłaniać całej lodówki co noc.... przestałam czuć się dobrze, oraz straciłam pełnie optymizmu i radości jaką posiadałam kiedyś.

Paulina 2012-08-25, 01:33