Forum neurologiczne » Nerwobóle » Pieczenie i kłucie w odcinku piersiowym kręgosłupa przy naczyniaku

Pieczenie i kłucie w odcinku piersiowym kręgosłupa przy naczyniaku

Dzień dobry .Mam do pana pytanie. Mam naczyniaka w nasadzie łuku w kregosupie piersiowym i nie wiem czy od naczyniaka mnie boli czy od zwyrodnienia mnie boli kregosup.W ciagu dnia mam pieczenie raz po lewej stronie i raz po prawej stronie i czasami kłucie w odcinku piersiowym.Miałem zrobiony rezonans magnetyczny w odc.pieriowym i był tylko opis że znajduje sie ognisko o charakterze naczyniaka ale nie było opisane jaka jest wielkosc naczyniaka.Bóle mam co dziennie. Proszę o radę.














Ela 2011-08-02, 23:56

Dobrze aby specjalista ocenił wielkość naczyniaka. Najpewniej jednak opis objawów wskazuje na ucisk na nerwy w wyniku zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa.

neuron 2011-08-04, 00:05

Panie doktorze a co mozna z tym zrobic .Prosze o rade.

Z bólu nie moge wytrzymać.

Ela 2011-08-17, 08:19

Dzień dobry.
Jak to leczyc jak opis objawów wskazuje na ucisk na nerwy w wyniku zmian zwyrodnieniowych kregosupa.Prosze napisać jak to leczyć bo bóle mam co dziennie.

Eal 2011-08-18, 12:10

Przy naczyniaku
Dzień dobry .Mam do pana pytanie. Mam naczyniaka w nasadzie łuku w kregosupie piersiowym i nie wiem czy od naczyniaka mnie boli czy od zwyrodnienia mnie boli kregosup.W ciagu dnia mam pieczenie raz po lewej stronie i raz po prawej stronie i czasami kłucie w odcinku piersiowym.Miałem zrobiony rezonans magnetyczny w odc.pieriowym i był tylko opis że znajduje sie ognisko o charakterze naczyniaka ale nie było opisane jaka jest wielkosc naczyniaka.Bóle mam co dziennie. Proszę o radę.

Ela 2011-09-18, 17:02