Forum neurologiczne » Bóle głowy » Pieczenie i drętwienie głowy

Pieczenie i drętwienie głowy

Już od dawna zdarzało mi się, że przy dosyć gwałtownym poruszeniu głowy w lewo bądź prawo (dokładnie nie pamiętam) pojawiło się drętwienie jej lewej części i uczucie jakby rozlewania się jakiegoś płynu w głowie, było to chwilowe i ochodziło. Od jakiegoś czasu zdarza się, że boli mnie głowa w płacie ciemieniowym, też z lewej strony ale u góry, występuje wtedy dziwne zjawisko jakby bolały mnie włosy i skóra pod nimi. W między czasie byłam u okulisty i zauważył jakieś zmiany w źrenicach, skierowano mnie do neurologa, o pierwszych bólach mu nie powiedziałam bo zdarzają się rzadko i zupełnie o nich zapomniałam, (zbadano mnie i niby wszystko było w porządku - bez żadnych prześwietleń itp, zwykła konsultacja)a drugi ból głowy pojawił się nie dawno, dopiero dwa razy. Czy to może być coś poważnego?


Jeszcze dodam, że wypada mi dosyć dużo włosów i noszę okulary choć wada nie jest zbyt duża, mam problemy z zapamiętywaniem i koncentracją. Miałam robioną gastroskopie w związku z bólem miedzy żebrami, nic nie znaleziono, więc lekarz pierwszego kontaktu stwierdził, że może to być również ból na tle nerwowym.Może, któraś z tych rzeczy ma jakieś znaczenie z tym bólem głowy... Pomocy

Magda 2013-10-03, 13:24