Forum neurologiczne » Padaczka (epilepsja) » Palenie marihuany przy epilepsji

Palenie marihuany przy epilepsji

Czy marihuana ma negatywny wpływ na osoby chore na epilepsję?

Zalezy mi na odpowiedzi.














Jan 2011-01-19, 22:57

Nie wiem jak z niedotlenieniem, ale samo w sobie działanie marihuany nawet pomaga zapobiegać takie ataki.

pozdro 2013-12-17, 17:58

Hmm. powiem tak u mnie jak sie zaczęło miałem 15 lat teraz mam 25 i przez długi czas paliłem bardzo często a tak naprawdę 3 latka codziennie ( do osób którzy nazwa mnie narkomanem , co wy sie znacie skoro nie próbowaliście) nie pale juz również 3 lata bo poprostu mi sie znudziło i powiem tak wydaje mi sie nie miałem tylu ataków a wręcz miałem ich malutko . teraz nie pale i mam duzo więcej . więc z mojego przykładu wnioskuje ze marichuana nie uzależnia i coś ci pomoże w chorobie . Aczkolwiek karzdy moze to odbierać inaczej ja daje tylko swój przykład.. Jedyny minus tego u mnie to że po zapaleniu często sie dołowałem .. Pozdrawiam tych co mnie zrozumieją

mj 2013-12-28, 00:10

Dołowanie moze być przyczyną brania leków, a ja sądze ze marichuana nie jest lekarstwem!!! tylko substancją pomocniczą... może złagodzić ale czy łagodzi to nie powiem bo nie mozna tego udowodnić w Polsce badaniami naukowym... Ale uważam ze nie powinno sie zrywać z leczeniem tzn rzucam leki pale trawe!! i pisze osoba ta co rozumie :P w 10000%

bozia 2014-01-17, 00:07