Forum neurologiczne » Nerwobóle » Palący ból uda podczas leżenia

Palący ból uda podczas leżenia

Witam,
od ok. 2 tygodni dopada mnie ból prawego uda – z przodu. Jest on piekący/palący (jakby ktoś przypalał mnie albo jakby nagle zaczęła płynąć wrząca krew w żyłach), na większej powierzchni. Z zewnątrz nie ma żadnych zmian, czyli coś się w środku dzieje... Pojawia się raczej wtedy, gdy leżę – czyli jak np. próbuję zasnąć w łóżku, oglądam w nim film albo rano jak jeszcze leżę. Czasem też jak siedzę. Już 2 razy obudził mnie w środku nocy, z tego raz tak jakby się nagle umiejscowił – jakby ktoś piekącą szpilkę wbił w jedno miejsce od środka – po nagłym przebudzenie ten ból trwał kilka-kilkanaście sekund. Ale przeważnie ten ogólny, piekący ból trwa minutę albo kilka minut.
Bardzo się stresują, co to może być – ma ktoś jakiś pomysł albo podobne doświadczenia? Proszę o pomoc.
Dodam, że jestem młodą, 23-letnią kobietą i nie uprawiam regularnie sportu (więc to nie uraz z tym związany), odżywiam się średnio, ale podstawowe wyniki krwi miałam ok, nie mam raczej niedoboru witamin (jem czasem warzywka, owoce i piję sok z witaminami i magnezem) i nigdy nie miałam żadnego urazu którejkolwiek nogi. Będę wdzięczna za wszelką pomoc.

Tam gdzie jest *–* ma być *-* tylko wiadomość pisałam najpierw w pliku tekstowy i tam krótkie *-* zamieniły się na te dłuższe i powstał błąd. Przepraszam, nie wiedziałam, że tak będzie.

Agata 2012-09-21, 10:06

Witam. Również mam taki ból po pobycie na zbiorach ogórków kiedy to musiałam leżeć przez kilka godzin. Zaczął się pojawiać okropny ból nie do zniesienia , strasznie piekło aż w końcu straciłam lekko czucie w nodze. Nie wiem co to jest. Czuję że moja noga nie jest taka jaka powinna być, lekko twarda w lewym udzie z przodu i ciągle boli. co mam w tym przypadku robić? mógłby ktoś pomóc?

Paulina 2012-12-27, 12:48