Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ostry ból potylicy

Ostry ból potylicy

Witam,
mam na imie Angelika, mam 24 lata, nigdy nie mialam zadnego urazu glowy. Od pewnego dluzszego czasu okrutnie dokucza mi ostry, pulsujący bol potylicy czasem rownie karku. Bol pojawia sie nagle, jest bardzo ale to bardzo bolesny, glowa pulsuje, kule ramiona by chociaz troszke sobie ulzyc-nie pomaga..Jakby ktos werclil dziure wiertarka albo mlotkiem trwaja ok.10 minut nawet do kilku godzin z rozna czestotliwoscia. Wczoraj bol zaatakowal nagle, tak ze ledwo widzialam, pojawialy sie male czarne plamki przed oczami... Byl to najgorszy bol w moim zyciu. Trwal on okolo godziny, po moze 20 minutach dostalam nudnosci, mimo iz zoladek mialam pelen plynow zwracalam sama piane i kremowa maz cala sie treslam, serce walilo jak szalone... Z caleg serca prosze o pomoc w probie wyjasnienia przyczyny bolu. Zanim pjde do lekarza chcialabym upewnic sie cy to nic powaznego... Nie biore zadnych lekow, praca biurowa, w przeszlsci choroba zatok przewlekla wyleczona lekami. Dziekuje i z niecierpliwoscia czekam na Panstwa pomc.

Z powazaniem. A

Angelika 2013-05-02, 17:39