Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ostre bóle głowy, odruchy wymiotne, omdlenia, ciągłe podenerwowanie

Ostre bóle głowy, odruchy wymiotne, omdlenia, ciągłe podenerwowanie

Witam! Wyżej wymieniła objawy jakie mnie dotyczą. Bóle głowy trwają czasami cały dzień i towarzyszą im omdlenia i odruchy wymiotne. Bóle głowy pojawiły się w sierpniu tamtego roku, ale mi były mocne więc je zignorowałam, od mniej więcej 2 miesięcy bóle głowy są okropne i nie jestem w stanie funkcjonować ani podnieść się z łóżka, dostałam skierowanie do neurologa, lecz termin jest odległy a bóle są coraz to gorsze....na początku myślałam że są to nerwobole, następnie przeczytałam coś na internecie że może to być neuroboleroza, albo nerwica......sama już nie wiem co to może być, a zanim doczekam się na wizytę u lekarza i badania to może mi się pogorszyć....proszę mi pomoc!

Marzena 2013-01-26, 16:42

Musi iść Pani w takim razie prywatnie do neurologa, to może migrena lub coś poważnego- proszę tego nie lekceważyć.

Paweł 2013-01-26, 17:37

Ja proponuję z tym silnym bólem jechać na izbę przyjęć, będziesz miała od ręki badania krwi, konsultację z neurologiem, a być może załapiesz się też na tomograf głowy. Piszę na własnym przykładzie, oczywiscie *od ręki* znaczy kilka godzin, ale to chyba lepsze niż tygodnie oczekiwania na wizytę!

Kasia 2013-01-29, 17:43