Forum neurologiczne » Bóle głowy » Omdlenia, bóle głowy, napady śmiechu, paniki i płaczu oraz lekka zaćma

Omdlenia, bóle głowy, napady śmiechu, paniki i płaczu oraz lekka zaćma

Witam!
Piszę tylko i wyłącznie na forum ponieważ mam nietypowe objawy sądzę, żę na tle neurologicznym i dlatego wstydzę się w zasadzie iść do lekarza.
Niekóre objawy są dość typowo neurologiczne, a więc omdlenia, bóle głowy (tylko czasem), napady śmiechu, napady paniki i płaczu, ( nie wiem może źle to inetpretuje ale piszę wszytsko co mnie po ostatnich wydarzeniach niepokoi), lekka zaćma ( zaburzenia wzroku chwilowe, choć badania o okulisty bez odchyleń) i najgorsza rzecz zauważona przeze mnei i przeżywana to orgazmy bez sytuacji intymnych, podczas sytuacji nerwowoych, np gdy ktoś mnei zdenrwuje podczas jazdy samochodem, na egzaminach, gdy się z kimś kłócę. Wstydzę się iść i mówić o tym, bo to jest żenujące jak dla mnie. Stąd moje pytanie, czy to może być związane z jakimś guzem odpowiedzialnym za wydzielanie hormonów? Np z przysadką mózgową albo powzgórzem?

Proszę o odpowiedź.

Magdalena 2012-03-22, 23:38

Na początek warto wykonać podstawowe badania laboratoryjne krwi, w tym hormonalne, wówczas bedzie można wstępnie coś powiedzieć na temat zaburzeń hormonalnych. Można udać się w tym celu do neurologa. Nie wykluczone, że za większość objawów odpowiadają zaburzenia na tle psychogennym, związane być może ze stresem.

neuron 2012-03-23, 16:54

Orgazm to nic zlego tylko tym samochodem to z chlopcem proponoje

bezimienny kolega 2013-03-28, 21:22