Forum neurologiczne » Bóle głowy » Nietypowe bóle głowy podczas schylania się lub skrętu głowy po urazie

Nietypowe bóle głowy podczas schylania się lub skrętu głowy po urazie

Witam,
potrzebuje pomocy niestety nikt nie potrafi mi pomóc. Jakieś półtorej roku temu uległam wypadkowi na lodogryfie jężdząc na łyżwach poślizgnełam sie i udeżylam o lód nie tracilam przytomności i nic mi nie było zanim dojechałam do domu objawi sie pojawiły zawroty głowy,kręcenie się w głowie. Po przyjezdzie do domu tata od razu zapytał co się stało i stwierdził ze trzeba jechać do szpitala i tak sie stało spędziłam tam cztery dni, wypuścili mnie i dali tydzień zwolnienia. Przez jakiś czas było wszystko dobrze ale za pół roku bóle głowy powróciły ale z podwojoną siłą były inne niż inne bóle migrenowe. Lekarz stwierdził że trzeba zrobić wszystkie badania łącznie z tomografią komputerową z kontrastem, to badanie nic nie
wykazało. Od jakiś dwóch może trzech miesięcy gdy czytam bądz schylam głowe niżej niż zwykle bądz skręcam głowę w którąś strone w lewo badz też w prawo to kręci mi się w głowie od razu ból głowy się pojawia do tego jeszcze przy czytaniu zlewaja mi sie litery nigdy tak nie mialam. Moje pytanie jest takie czy tomoze być związane z moim dawnym urazem głowy czy może coś innego. Proszę o jakąś pomoc bądz odpowiedz gdzie mogłabym sie udać z tym problemem, a może to nie jest coś poważnego a ja nie potrzebnie panikuje.
Z góry dziękuje

Iza 2012-06-27, 10:03