Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Niespojenie kręgu łuku S1 i torbielka korzeni nerwowych a cesarskie cięcie

Niespojenie kręgu łuku S1 i torbielka korzeni nerwowych a cesarskie cięcie

Witam
jestem w 35 tyg ciązy i nie wiem jaki porood bedzie lepszy dla mojego kręgoślupa i czy wsponianie niespojenie luku tylnego kregu s1 a takze zmniejszenie lordozy lędźwiowej z poziomym ulożeniem kości krzyżowej są wskazaniami cc? Oprucz tego chcialam zapytać co gdybym zdecydowala sie na cc ze znieczuleniem ponieważ na tej wyskości gdzie podaje sie znieczulenie mam torbielkę.Torbielka 6mm korzeni nerwowwych po stronie lewej na wys. L4/L5 zewnątrzotoworowa. Bylam już u 2 lekarzy ale żaden z nich nie odpowiedział mi na moje wątpliwości i pytania, powiedzieli ze o tym jak powiniem byc rozwiazany poród powinien zadecydowac lekarz prowadzacy ciąze.Nie wiem co mam robić dododam ze mam okropne bole krzyża czasmi aż przechodzi mi prad i promieniuje to na lewa stopę aż kuleje.I ta sytacja mial tez mijescezanim zaszłam w ciaże,w ciży to normalne ze kregoslup boli.Proszę o szybka odpowiedź .
Pozdrawiam

Justyna 2012-09-17, 11:30