Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Niepewność, ucisk w głowie, trudności ze skupieniem wzroku

Niepewność, ucisk w głowie, trudności ze skupieniem wzroku

Od miesiąca codziennie mam następujące objawy:
ból karku, szyi i części piersiowej kręgosłupa jak i wrażenie ucisków części potylicznej głowy; od 2 tygodni odczuwam dodatkowa dolegliwość: niepewność podczas stania i chodzenia, trudno nazwać to zawrotami głowy.. objawy niepewności równowagi ustępują podczas leżenia i siedzenia, problemy ze skupieniem wzroku pojawia się wraz z uczuciem niepewności; ucisk w części śródręcznej i nadgarstków oraz prawej stopie pojawia się podczas leżenia.
3 lata temu dowiedziałem się, że mam torbiel pajęczynówki w lewym płacie czołowym po rezonansie. Obecny rezonans nie wykazał zmian w mózgu. badania kręgosłupa wykazały: kręgozmyk części lędźwiowej 1st., dyskopatię części piersiowej od 7-8, lordozę oraz zmiany przeciążeniowe w części szyjnej kręgosłupa. Lekarze neurolodzy twierdzą, że powyższe objawy są wynikiem powikłań dotyczących części szyjnej kręg., jednak badania doplerowskie naczyń krwionosnych wykluczyły ucisk na żyły i tetnice. neurolodzy rowniez wykluczuli powiązanie wodniaka z tymi objawami. W dalszym ciagu szukam przyczyny moich problemów. proszę o pomoc.

Łukasz 2012-07-15, 11:26