Nie mogę zasnąć

Jakieś póltora miesiąca temu bardzo mocno się zdenerwowalam ,skoczyło mi cisnienie cała się częsłam od tej pory zostal mi ucisk w glowie ,w skroniach.Od tego czasu nie mogę samodzielnie zasnąc tzn bez tabletek gdy przychodzi sen to tak jakby ciśnienie uderzalo mi do mózgu i pulsuje mi cialo a serce dudni jak szalone nie mogę tego uspokoic nawet w dzien jak próbuję się zdżemnąc jestem bliska załamania wyniki mam dobre ciśnienie110/75 puls 90 ponad mri dobre co ja mam robi proszę o pomoc mam36 lat dwoje małych dzieci

Ala 2013-01-26, 17:56

Próbuj najpierw naturalnych środków, bo jak zaczniesz od leków, to później ciężko będzie ci wrócić do normalności. Ja polecam sport - będziesz po wysiłku mocno zmęczona i sama zaśniesz.

dex 2013-01-28, 11:57

Probowałam cwiczeń wszystkiego chodziłam na pilates czytam jestem spokojna kilka razy zasnęłam bez bellergotu w końcu poprosilam kochaną panią neurolog aby przyjęła mnie przed pacjentami udalo sie.Mówię że mam caly czas ucisk w skroniach drętwieje mi prawa częśc twarzy skora na szyi naciągnieta a w nocy koszmar gdy ma nadejsc sen mam dreszcze a za chwile sciska jak w imadle glowa i serce wali jak oszalale jestem strasznie pobudzona nie da mi to zasnąc jestem wykonczona mri ok badania tez diagnoza zaburzenia nerwicowe propranolol 2x i pramolan na noc na sen dorażnie nasen bellergot nie pierwsza noc ok a druga juz nie z powrotem nie mozna zasnąc zisiaj atak migreny i jeszcze zacząl mi mocno drgac kciuk u prawej reki ruszal się mimowolnie i ten ucisk albo skroniach albo w okolicy rzuchwy czy to aby nerwicowe proszę o pomoc aha dostalam skierowanie na solux laser kręgów szyjnych

ala 2013-02-20, 17:57