Forum neurologiczne » Depresja, nerwica, zaburzenia psychiczne » Drżenie rąk w stresujących sytuacjach.

Drżenie rąk w stresujących sytuacjach.

No witam, mój problem polega na tym, że czasami kiedy wychodzę z domu i idę coś załatwić to czuję w środku jakiś niepokój, nerwy.

Dla przykładu wczoraj musiałem iść do sklepu i przy płaceniu trzęsły mi się ręce, najgorsze było to, że tym bardziej o tym myślałem wpadałem jeszcze w większą panikę (co ekspedientka sobie pomyśli itp.)

Oczywiście nie zawsze tak mam, ale dość często. Chciałbym dodać jeszcze, że dla przykładu gdy spożyję trochę alkoholu to wszystkie objawy znikają.

Też zdążyłem zauważyć, że bardzo często objawy nasilają się wtedy kiedy wypiję kawę i gdzieś wychodzę. Myślałem, że to kwestia braku magnezu, kupiłem nawet w aptece tabletki z magnezem, ale nie wiele pomagają.

I moje pytanie jest następujące, co to może być? Jakaś nerwica? Wiem, że mój brat i ja mają podobnie. Jak to wyleczyć?

Paweł 2017-08-11, 04:29

Witam Mam identycznie. Bralam rozne psychotropy ale zadne Nie pomogly. Probuje teraz valium ale mam straszne zawroty Glowa, nogi Jak z waty czuje sie Jak Pijana ale ataki Nie znikaja . Tez Jak troche wypije(oczywiscie Nie teraz Przy valium jest zakaz) ale wczesniej tez mi to mijalo Moze ktos na podobny problem Prosze o pomoc

Marta 2017-11-22, 04:49